Bolsius świeca adwentowa i świąteczna Rustic z nadrukiem, walec 68 × 130 mm | Soft Pearl
Kod: SRU-BO/03Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Świeca zachowuje swój kształt nawet podczas długiego palenia i należy do specjalnej kolekcji „Rustic Special”, która łączy rustykalne świece z motywami świątecznymi, metalicznymi wykończeniami i sezonowymi trendami.
Parametry:
- rozmiar: 68 × 130 mm
- kolor: Soft Pearl
- czas palenia: ok. 60 godzin
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Naturalne świece świąteczne i adwentowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.55 kg |
| EAN: | 8717847161161 |
| Kolor: | beżowo-brązowa |
| ? Waga: | 415 gram |
| ? Średnica: | 6,8 cm |
| ? Wysokość: | 13 cm |
| Doba hoření: | 60 hodin |
| Typ: | świece adwentowe, świece na wieniec, świece świąteczne, świece, dekoracje świąteczne |
| Zastosowanie: | odpowiednia do samodzielnego użycia oraz do świecznika adwentowego |
| Producent: | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Dystrybutor: | Z - TRADE s. r. o. |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | emocio s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Francouzská 94 101 00 Praha |
| E-mail : | emocio@emocio.cz |
