Czarny świecznik aluminiowy na 4 świece stożkowe 240 × 240 × 75 mm | Okrągły design
Kod: ASK-KO/03Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.7 kg |
| EAN: | 8721037601177 |
| Materiał: | aluminium |
| Kolor: | czarna |
| ? Waga: | 0,8 kg |
| ? Średnica: | 24 cm |
| ? Wysokość: | 7,5 cm |
| Typ: | świecznik na 4 świece, czarny świecznik, świecznik aluminiowy, świecznik dekoracyjny, świecznik na stół |
| Zastosowanie: | świecznik designerski, świecznik ręcznie wykonany, świecznik adwentowy, nowoczesny świecznik |
| Producent: | Koopmann International b.v. |
| Dystrybutor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miejsce produkcji: | Holandia (Unia Europejska) |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adres : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
