Drzewko ceramiczne 9 × 20 cm białe z delikatnym brązowym odcieniem
Kod: SZK-MO/01Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Opis produktu jest niedostępny
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8590978372466 |
| Materiał: | ceramika |
| Kolor: | biało-brązowa |
| ? Waga: | 0,5 kg |
| ? Średnica: | 9 cm |
| ? Wysokość: | 17 cm |
| Zastosowanie: | do użytku wewnętrznego, drzewko ceramiczne, dekoracje świąteczne, dekoracje do domu |
| Producent: | MOREX |
| Miejsce produkcji: | Czechy |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | MOREX, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adres : | Nádražní 481 768 33 Morkovice-Slížany |
| E-mail : | info@morex.cz |
