Okrągły drewniany świecznik z metalowymi wkładkami na 4 świece 27 × 4,5 cm
Kod: ASK-KO/01Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wymiary:
średnica: 27 cm
wysokość: 4,5 cm
średnica wewnętrzna wkładu: 7–8 cm
Wskazówka:
Udekoruj świecznik naturalnymi materiałami, takimi jak szyszki, gałązki świerku lub ozdobne kule, aby stworzyć wyjątkową dekorację, która ociepli wnętrze Twojego domu.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.9 kg |
| EAN: | 8721037134200 |
| Materiał: | drewno i metal |
| Kolor: | naturalny |
| ? Waga: | 0,9 kg |
| Wymiary (D × S × W): | 27x27x4,5 cm |
| ? Średnica: | 27 cm |
| Średnica podstawki na świecę (świecznik): | 7 - 8 cm |
| ? Wysokość: | 4,5 cm |
| Typ: | świecznik, świecznik adwentowy, świecznik na 4 świece |
| Skład: | w 100% naturalne i ręcznie wykonane |
| Zastosowanie: | wolnostojące, do świecznika, na tacę |
| Producent: | Koopmann International b.v. |
| Dystrybutor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miejsce produkcji: | Holandia (Unia Europejska) |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adres : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
