Świece adwentowe – gładkie i ryflowane (zestaw 4 szt.), średnica 65 mm | Brązowy mat metaliczny
Kod: ADS-EM/01Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Specyfikacja:
- Zestaw: 4 szt.
- Powierzchnia: gładka i ryflowana (mix)
- Kolor: brązowy mat metaliczny
- Idealne na wieńce adwentowe i dekoracje
Wprowadź do swojego domu magię świąt dzięki subtelnej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Naturalne świece świąteczne i adwentowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 1.3 kg |
| EAN: | 8592001442184 |
| Kolor: | brązowa (matowa metaliczna) |
| ? Waga: | 218/262/332/354 gram |
| Wymiary (D × S × W): | 6,5x8,5/6,5x10,5/6,5x12,5/6,5x14 cm |
| ? Średnica: | 6,5 cm |
| ? Wysokość: | 14 cm |
| Typ: | świece adwentowe, świece na wieniec, świece świąteczne, świece, dekoracje świąteczne |
| Skład: | W 100% naturalna i ręcznie wykonana z wosku roślinnego z certyfikatem RSPO |
| Zastosowanie: | wolnostojące, do świecznika, na tacę |
| Producent: | Emocio |
| Dystrybutor: | Z - TRADE s. r. o. |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | emocio s.r.o. |
|---|---|
| Adres : | Francouzská 94 101 00 Praha |
| E-mail : | emocio@emocio.cz |
