Złota rolnička do zawieszenia, średnica 10 cm
Kod: RZZ-MO/01Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
OSTRZEŻENIE:
- Dekoracyjna rolnička do zawieszenia
- Wymiary: 10 × 10 × 10 cm
- Materiał: metal
- Kolor: żółty
- Produkt nie jest zabawką. Przeznaczony wyłącznie do użytku wewnętrznego.
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Dekoracje bożonarodzeniowe |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590978368711 |
| Materiał: | metal |
| Kolor: | złota |
| ? Waga: | 0,3 kg |
| Długość: | 10 cm |
| Szerokość: | 10 cm |
| ? Wysokość: | 10 cm |
| Zastosowanie: | do użytku wewnętrznego, dekoracje do domu, dodatki do wnętrz, dekoracje zimowe, dekoracje świąteczne, dekoracje wnętrz |
| Producent: | MOREX |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj ocenę
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
| Firma produkcyjna : | MOREX, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adres : | Nádražní 481 768 33 Morkovice-Slížany |
| E-mail : | info@morex.cz |
