Bolsius adventná a vianočná sviečka Rustic s potlačou, valec 68 × 130 mm | Soft Pearl
Kód: SRU-BO/03Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Sviečka si zachováva svoj tvar aj pri dlhšom horení a je súčasťou špeciálnej kolekcie „Rustic Special“, ktorá spája rustikálne sviečky s vianočnými potlačami, metalickými povrchmi a sezónnymi trendmi.
Parametre:
- rozmer: 68 × 130 mm
- farba: Soft Pearl
- doba horenia: cca 60 hodín
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné a adventné prírodné sviečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.55 kg |
| EAN: | 8717847161161 |
| Farba: | béžovo-hnědá |
| ? Hmotnosť: | 415 gram |
| ? Priemer: | 6,8 cm |
| ? Výška: | 13 cm |
| Doba hoření: | 60 hodin |
| Typ: | adventné sviečky, sviečky na veniec, vianočné sviečky, sviečky, dekorácie advent |
| Použitie: | vhodná na samostatné použitie aj do adventného svietnika |
| Výrobca: | Bolsius Polska Sprzedaż sp. z o.o. |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | emocio s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Francouzská 94 101 00 Praha |
| E-mail : | emocio@emocio.cz |
