Čierny hliníkový svietnik na 4 kónické sviečky 240 × 240 × 75 mm | Okrúhly dizajn
Kód: ASK-KO/03Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8721037601177 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | čierna |
| ? Hmotnosť: | 0,8 kg |
| ? Priemer: | 24 cm |
| ? Výška: | 7,5 cm |
| Typ: | svietnik na 4 sviečky, čierny svietnik, hliníkový svietnik, dizajnový svietnik, svietnik na stôl, dekorácie do domácnosti |
| Použitie: | dizajnový svietnik, ručne vyrábaný svietnik, adventný svietnik, moderný svietnik, dekorácia na stôl |
| Výrobca: | Koopmann International b.v. |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miesto výroby: | Holandsko (Európska únia) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adresa : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
