Okrúhly drevený svietnik s kovovými kalíškami na 4 sviečky 27 × 4,5 cm
Kód: ASK-KO/01Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozmery:
priemer: 27 cm
výška: 4,5 cm
vnútorný priemer kalíška: 7–8 cm
Tip:
Ozdobte svietnik prírodnými materiálmi, ako sú šišky, smrekové vetvičky alebo dekoratívne gule, a vytvorte tak jedinečnú dekoráciu, ktorá zútulní váš domov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.9 kg |
| EAN: | 8721037134200 |
| Materiál: | drevo a kov |
| Farba: | prírodná |
| ? Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Rozmery (D × Š × V): | 27x27x4,5 cm |
| ? Priemer: | 27 cm |
| Priemer kalíška (svietnik): | 7 až 8 cm |
| ? Výška: | 4,5 cm |
| Typ: | svietnik, adventný svietnik, svietnik na 4 sviečky |
| Zloženie: | 100 % prírodné a ručne vyrobené |
| Použitie: | samostatne stojace, do svietnika, na podnos |
| Výrobca: | Koopmann International b.v. |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miesto výroby: | Holandsko (Európska únia) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adresa : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
