Svietnik domček hliník a drevo zlatý | na čajovú sviečku 130×80×190 / 150×80×160 mm
Kód: ASP-KO/05 ASP-KO/06 ASP-KO/07 Zvoľte variantSúvisiaci tovar
Podrobný popis
Rozmery:
130 × 80 × 190 mm / 150 × 80 × 160 mm
✨ Materiál: hliník, drevo
🎨 Farba: zlatá, prírodná
💡 Vhodné pre: čajovú sviečku
Tip:
Ozdobte svietnik prírodnými materiálmi, ako sú šišky, smrekové vetvičky alebo dekoratívne gule, a vytvorte tak jedinečnú dekoráciu, ktorá zútulní váš domov.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| EAN: | 8721037070645 |
| Materiál: | drevo a kov |
| Farba: | zlatá a prírodná |
| ? Hmotnosť: | 1 kg |
| Rozmery (D × Š × V): | 130x80x190/150x802x160mm |
| Priemer kalíška (svietnik): | 7 až 8 cm |
| Typ: | svietnik, adventný svietnik, svietnik na 1 čajovú sviečku |
| Zloženie: | 100 % prírodné a ručne vyrobené |
| Použitie: | svietnik domček, svietnik zlatý, dekorácie do domácnosti |
| Výrobca: | Koopmann International b.v. |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miesto výroby: | Holandsko (Európska únia) |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adresa : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
