Zlatá rolnička na zavesenie, priemer 10 cm
Kód: RZZ-MO/01Súvisiaci tovar
Podrobný popis
UPOZORNENIE:
- Dekoratívna rolnička na zavesenie
- Rozmery: 10 × 10 × 10 cm
- Materiál: kov
- Farba: žltá
- Tento výrobok nie je hračka. Určené do interiéru.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| EAN: | 8590978368711 |
| Materiál: | kov |
| Farba: | zlatá |
| ? Hmotnosť: | 0,3 kg |
| Dĺžka: | 10 cm |
| Šírka: | 10 cm |
| ? Výška: | 10 cm |
| Použitie: | na vnútorné použitie, dekorácie do domácnosti, bytové doplnky, zimné dekorácie, vianočné dekorácie, interiérové dekorácie |
| Výrobca: | MOREX |
| Položka bola vypredaná… | |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | MOREX, spol. s r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Nádražní 481 768 33 Morkovice-Slížany |
| E-mail : | info@morex.cz |
