Bílý hliníkový svícen na 4 kónické svíčky 240 × 240 × 75 mm | Kulatý design
Kód: ASK-KO/02Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vánoční dekorace |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 8721037601108 |
| Materiál: | hliník |
| Barva: | bílá |
| Hmotnost: | 0,8 kg |
| ? Průměr: | 24 cm |
| ? Výška: | 7,5 cm |
| Typ: | svícen na 4 svíčky, černý svícen, hliníkový svícen, designový svícen, svícen na stůl, svícen do interiéru, dekorace domova |
| Použití: | designový svícen, ručně vyráběný svícen, adventní svícen, moderní svícen, dekorace na stůl, minimalistický svícen |
| Výrobce: | Koopmann International b.v. |
| Distributor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Místo výroby: | Holandsko (Evropská unie) |
5,0
1 hodnocení
Přidat hodnocení
5
4
3
2
1
Výpis hodnocení
5
NH
Nikol Hagen
Svícen je nádherný a stejně tak jako zakoupené rolničky. jsem nadšená. a co je nejvíc, tak to je perfektní servis a péče o zákazníka. Již dlouho jsem se nesetkala s tak proklientským přístupem, takže s radostí mohu doporučit zboží i e-shop.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
| Výrobní společnost : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adresa : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
