Adventné sviečky – hladké a ryhované (sada 4 ks), priemer 65 mm | Hnedá matná metalická
Kód: ADS-EM/01Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Špecifikácia:
- Balenie: 4 ks
- Povrch: hladký a ryhovaný mix
- Farba: hnedý matný metal
- Ideálne na adventné vence a dekorácie
Doprajte svojmu domovu čaro Vianoc s decentnou eleganciou, ktorá nikdy nevyjde z módy.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné a adventné prírodné sviečky |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 1.3 kg |
| EAN: | 8592001442184 |
| Farba: | hnedá (matná metalická) |
| ? Hmotnosť: | 218/262/332/354 gram |
| Rozmery (D × Š × V): | 6,5x8,5/6,5x10,5/6,5x12,5/6,5x14 cm |
| ? Priemer: | 6,5 cm |
| ? Výška: | 14 cm |
| Typ: | adventné sviečky, sviečky na veniec, vianočné sviečky, sviečky, dekorácie advent |
| Zloženie: | 100 % prírodná a ručne vyrobená z rastlinného vosku s certifikáciou RSPO |
| Použitie: | samostatne stojace, do svietnika, na podnos |
| Výrobca: | Emocio |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať hodnotenie
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | emocio s.r.o. |
|---|---|
| Adresa : | Francouzská 94 101 00 Praha |
| E-mail : | emocio@emocio.cz |
