Biely hliníkový svietnik na 4 kónické sviečky 240 × 240 × 75 mm | Okrúhly dizajn
Kód: ASK-KO/02Súvisiaci tovar
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Vianočné dekorácie |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnosť: | 0.7 kg |
| EAN: | 8721037601108 |
| Materiál: | hliník |
| Farba: | biela |
| ? Hmotnosť: | 0,8 kg |
| ? Priemer: | 24 cm |
| ? Výška: | 7,5 cm |
| Typ: | svietnik na 4 sviečky, čierny svietnik, hliníkový svietnik, dizajnový svietnik, svietnik na stôl, dekorácie do domácnosti |
| Použitie: | dizajnový svietnik, ručne vyrábaný svietnik, adventný svietnik, moderný svietnik, dekorácia na stôl |
| Výrobca: | Koopmann International b.v. |
| Distribútor: | Z - TRADE s. r. o. |
| Miesto výroby: | Holandsko (Európska únia) |
5,0
1 hodnotenie
Pridať hodnotenie
5
4
3
2
1
Výpis hodnotení
5
NH
Nikol Hagen
Svícen je nádherný a stejně tak jako zakoupené rolničky. jsem nadšená. a co je nejvíc, tak to je perfektní servis a péče o zákazníka. Již dlouho jsem se nesetkala s tak proklientským přístupem, takže s radostí mohu doporučit zboží i e-shop.
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
| Výrobná spoločnosť : | Koopmann International b.v. |
|---|---|
| Adresa : | Distelweg 88 1031 HH Amsterdam The Netherlands |
| E-mail : | info@koopmanint.com |
